Комментарии в социальных сетях:
Для завершения регистрации необходимо поделиться новостью про Чемпионат с вашими друзьями.

settings enter
вхід

ua

Ru Ua En

Організатор

Генеральні партнери

flat

Міжнародний IT-чемпіонат

орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне
проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій,
дизайну та комунікацій

Етапи чемпіонату і процес участіinfo

icon icon

Реєстрація та подача проектів

Для участі в Чемпіонаті необхідно пройти реєстрацію і виконати завдання першого етапу

icon icon

Регіональні відбіркові тури

На даному етапі беруть участь конкурсанти, які пройшли 1-й етап

icon icon icon

Міжнародний фінал

У Міжнародному фіналі у кожній номінації змагаються від 14 до 25 команд на розсуд оргкомітету

Номінації

Startup Сhallenge

Командна участь (1-3 людини)

Конкурс програмних проектів

NoSQL Expert

Особиста або командна участь (1-3 людини)

NoSQL Expert

Mobile Development

Особиста або командна участь (1-3 людини)

Конкурс мобільних додатків

Web project

Особиста або командна участь (1 - 3 людини)

Конкурс web-проектів

Internet of Things

Особиста або командна участь (1-3 людини)

Конкурс інноваційних проектів

Game Design

Командна участь (1-3 людини)

Конкурс зі створення ігор

Character Design

Особиста участь (1 людина)

Конкурс зі створення ігрових персонажів

Networking Technologies

Особиста участь (1 людина)

Номінація для системних адміністраторів

Short Movie

Особиста або командна участь (1 - 2 людини)

Конкурс короткометражних фільмів

Junior Сompetition

Конкурс для дітей від 10 до 17 років

Члени журі

jury

ЮРІЙ МИКОЛІШІН

Intel Україна

маркетинг директор Intel Україна

jury

Денис Пасічник

Microsoft

Експерт з управління проектами та побудови систем забезпечення якості в рамках повного циклу розробки ПЗ

jury

Андрій Міліневський

«Київстар»

Директор по діджитал трансформації

jury

ЄВГЕН ШВАРОВ

InterSystems

менеджер освітніх програм,
InterSystems

jury

ВАДИМ ФЕДОРОВ

InterSystems

директор по роботі з ключовими замовниками

jury

Антон Рудич

X-tend Group

Співзасновник

jury

Роман Кравченко

IoT Hub

Основатель

jury

Максим Праздников

Logitech в Україні

Головний бізнес-менеджер

jury

Марина Артеменко

режисер,
сценарист,
член НСКУ,

jury

Ярослава Беззабава

Державне агентство з питань кіно

Сценарист,
актриса,
регулювання кіновідеопрокату

jury

Оксана Артеменко

Режисер,
сценарист. Засновник Letter To Fest Distribution

jury

Ольга Афанасьєва

Асоціація міжнародних інвесторів (UVCA)

Виконавчий Директор (UVCA)

jury

Тарас Таросов

JoyRocks

підприємець у сфері інтерактивних розваг

jury

Антон Карпенко

Happy Farm, For3D, KARPOLAN

Happy Farm,
For3D,
KARPOLAN

jury

Роман Ковальчук

Компанія JoyRocks

Арт-директор

jury

Віктор Компанієць

Digital Future

Керівник інвестиційного спрямування

jury

Oleksii Planida

SoftServe

Senior PRO developer

jury

Олександр Попов

Terrasoft

Засновник і керуючий партнер

jury

Євгенія Гончар

Renatus LLC

експерт в області соціальних і мобільних ігор казуального сегмента

jury

Владислав Курмаз

GlobalLogic

Consultant,
Engineering

jury

Роман Гуро

Ігрова індустрія

3D-художник,
дизайнер

jury

Анастасія Бєлоус

Noosphere Group (Дніпропетровськ)

керівник компанії TN Labs

jury

Олександр Козлов

Noosphere Group (Дніпро)

Mobile Tech Lead у компанії TN Labs

jury

Юлія Мошкарьова

Wildec LLC and Action games studio (Дніпро)

Product Manager at Casual Connect

jury

Владислав Меляницькиий

Rademade

Підприємець,
СЕО

jury

Михайло Галушко

DevRain Solutions

Со-засновник компанії

jury

Ярослав Венін

Venin studio, Новий канал

директор,
дизайнер

jury

Віктор Цикунов

Microsoft Ukraine

Директор департаменту стратегічних технологій

jury

Остапчук Маргарита

Microsoft Ukraine

фахівець з інформаційних технологій

jury

Сергій Хандогін

Innovecs

Chief Technology Officer

jury

Сергій Гилюк

Wyse Games

marketing manager

jury

Валентин Єлтишев

GSC Game World

PR & Marketing Director

jury

Борис Працюк

Ciklum Interactive Technology

Очолює відділу R&D

jury

Володимир Поліщук

Студія маркетингу та дизайну MUST

засновник та керівник

jury

Оксана Борисенко

Digital Ukraine, www.Acrobator.com

керівник

jury

Павло Педенко

1+1 медіа

Керівник відеосервісу ovva.tv

jury

Олександр Ольшанський

президент «Інтернет Інвест»

jury

Андрій Чайка

4Enjoy Games

Співзасновник студії

jury

Діана Сіренко

4Enjoy Games

Співзасновциця студії

jury

Олексій Смєхов

SPN Communications Ukraine

Креативний директор

jury

Безпалий Віталій

Stearling studio

CEO

jury

Рижков Олександр

Провідний Front-end Developer

Stearling Studio

jury

Олександр Оленєв

Intel

Менеджер освітніх і мейкерскіх програм Intel в Україні та країнах СНД

jury

Катерина Дегтяр

1991 Open Data Incubator

Керівник інкубаційній програми

jury

Ігор Стефурак

GrowthUP

Менеджер по роботі з потоком проектів,
CEO Workcelerator

Партнери за підтримки

Новини

Золотий байт в цифрах

10 000

учасників

3 000

проектів

500 000грн

призовий фонд

10

країн світу

icon

Навіщо брати участь?

  • Знайомство з ідеям зарубіжних учасників та обмін досвідом
  • Можливість оцінити себе і свій проект
  • Отримати значні інвестиції для свого проекту
  • Участь відразу в декількох номінаціях
  • Старт для успішної ІТ-кар'єри
  • Виступ перед представниками великих ІТ-компаній
  • Значно підвищити свої знання та навички в ІТ
  • Призовий фонд - 500 000 грн

вхід

Запам'ятати мене

Забули пароль?

у Вас ще немає аккаунта? Зареєструватися

Відновлення пароля

Інформація відправлена!

Service message

Изменения сохранены

Назва команди:

E-mail учасника:

Підтвердіть дію на www.goldenbyte.org/

Ви впевнені, що хочете видалити команду?